Gabinet Psychologiczny Lubin

O mnie

Nazywam się Karolina Chudy-Krycka. Moja przygoda z psychologią rozpoczęła się od chęci pomocy ludziom w potrzebie, a zdobyte wykształcenie pomogło przerodzić pasję w zawód.
W 2012 roku ukończyłam Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Chcąc podnosić swoje kwalifikacje stale uczestniczę w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych, a zdobyte doświadczenie i metody pracy pozwalają na świadczenie pomocy na jeszcze lepszym poziomie. Od wielu lat prowadzę psychoterapię indywidualną
oraz poradnictwo dla par, opierając swoją pracę głównie o założenia nurtu poznawczo-behawioralnego.

Jestem psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji.
Jako członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej swoją pracę poddaję stałej superwizji. Pracuję z osobami dorosłymi, ale również z młodzieżą i dziećmi w trybie stacjonarnym oraz online.

TERAPIA
POZNAWCZO – BEHAWIORALNA

Terapia poznawczo-behawioralna (ang. CBT) jest jednym z najskuteczniejszych i najbardziej popularnych nurtów psychoterapii. Zazwyczaj jest krótkoterminową formą pomocy psychologicznej ukierunkowaną na ściśle określone cele.

Teoria poznawczo-behawioralna opisuje to jak nasze myśli, interpretacje wydarzeń, wpływają na to, jakie pojawiają się w nas emocje i zachowania. Okazuje się, że to nie sama sytuacja wywołuje w nas określone uczucia, lecz to jak ją interpretujemy – jak o niej myślimy.

Głównym celem terapii poznawczo-behawioralnej jest zmiana na poziomie myśli i zachowań, które są związane z problemami pacjenta i powodują cierpienie. W trakcie sesji pacjent i psychoterapeuta wspólnie analizują, czy dany sposób myślenia i zachowania jest zdrowy – jak wpływa na emocje, fizyczne i psychiczne funkcjonowanie, relacje. Sprawdzają też czy poznawcza ocena wydarzeń jest racjonalna, poprzez szukanie faktów ją potwierdzających.

Atutem terapii poznawczo-behawioralnej jest udowodniona naukowo skuteczność i stałe doskonalenie technik pomagania pacjentom. Jedną z charakterystycznych cech terapii poznawczo–behawioralnej jest wykorzystywanie przez psychoterapeutę różnorodnych technik terapeutycznych, które umożliwiają poprawę stanu zdrowia pacjenta.

Wykorzystanie odpowiednich technik terapeutycznych ma na celu zmianę irracjonalnych, dysfunkcjonalnych zachowań i myśli, które podtrzymują problemy pacjenta.

CENNIK

konsultacja psychologiczna

150 zł

psychoterapia indywidualna / osoba dorosła

180 zł

psychoterapia indywidualna / dzieci i młodzież

200 zł

poradnictwo dla par

220 zł

Jak umówić się

na wizytę?

Umówienie na wizytę jest jednoznaczne
z zaakceptowaniem poniższego regulaminu.

Umawianie pierwszej wizyty

Pierwsze spotkanie możesz umówić
telefonicznie lub mailowo.

   693-564-219

kontakt@mentalcare.pl

Powiadomienie o spóźnieniu

Jeżeli z jakichkolwiek względów przewidujesz,
że nie uda Ci się przybyć punktualnie na spotkanie
powiadom mnie o tym poprzez SMS. Gdy nie dostanę
od Ciebie informacji – będę czekać na Ciebie
przez 15 min.

Zasada odwołania wizyty

Umówione spotkanie możesz anulować lub przesunąć do godz. 17:00 dnia roboczego poprzedzającego wizytę.
Zmian możesz dokonać telefonicznie lub przez SMS.
Jeżeli odwołujesz wizytę po godz. 17:00 poprzedniego dnia roboczego lub w tym samym dniu, w którym ma odbyć się spotkanie – ponosisz 100% kosztów anulowanej wizyty.

Formy płatności za spotkania

Spotkanie w gabinecie – płatność gotówką lub kartą płatniczą po zakończonej sesji terapeutycznej.

Spotkanie online – płatność przed terminem wizyty przelewem na konto bankowe (potwierdzenie dokonanej płatności należy przesłać na adres: kontakt@mentalcare.pl do godz. 17:00 dnia roboczego poprzedzającego spotkanie).

Zapraszam do mojego gabinetu
mieszczącego się przy

ul. gen. Józefa Bema 8 / Małe Koszary
pokój 2.05 / piętro II

59-300 Lubin

Zapraszam do mojego gabinetu
mieszczącego się przy

ul. gen. Józefa Bema 8 / Małe Koszary
pokój 2.05 / piętro II

59-300 Lubin